معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:

برنامه‌های دهه مبارک فجر مبتنی بر شهید و شهادت طلبی باشد

تاریخ انتشارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸
کد مطلب : ۳۲۵۶۴۴
قزوین- معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: روح و سرلوحه برنامه‌های ایام ا ... دهه مبارک فجر بایستی مبتنی بر شهید و شهادت طلبی باشد.
برنامه‌های دهه مبارک فجر مبتنی بر شهید و شهادت طلبی باشد
به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسن شهسواری صبح دوشنبه در جلسه کمیته روستایی و عشایری دهه مبارک فجر که با حضور حجت الاسلام بهادری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و سایر اعضای کمیته برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه و رسالت اصلی ما بایستی نسبت به انقلاب و خون شهدا به درستی انجام شود.
وی افزود: امروز بعد از ۴۱ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ علیرغم فتنه‌هایی که دشمن علیه این نظام انجام داده و می‌دهند تاب و تحمل رشد و تعالی شعارهای محوری انقلاب اسلامی را ندارد.
حجت الاسلام شهسواری تصریح کرد: جهاد کشاورزی در بخش کشاورزی می‌تواند رشد و تعالی انقلاب را به همگان و مردم نشان دهد و بایستی برکات و ارزشهای انقلاب برای نسل جوان تبیین شود.
معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه امسال دهه فجر تفاوت زیادی با سالهای گذشته دارد گفت: سال گذشته در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داشتیم و اقدامات ارزشمندی نیز انجام شد اما امسال به تعبیر مقام معظم رهبری ایام هایی را پشت سر گذاشتیم و دشمن در این عرضه ورود پیدا کرد و جنگ رسانه‌ای عظیمی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به راه انداخت.
حجت الاسلام شهسواری به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: البته مردم با حضور گسترده و بی نظیر خود در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی عظمت و شکوه بزرگی خلق کردند و به همگان نشان دادند که علیرغم مشکلات و فتنه‌ها در کشور پای این انقلاب هستند و هر جایی که حس کنند حضورشان ضروری است حتی زودتر از مسئولین پا به عرصه می‌گذارند.
وی تاکید کرد: امسال ما در اولین سال صدور گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم و روح قالب بیانیه دوم مقام معظم رهبری؛ استقلال، آزادی و روح استکبار ستیزی می‌باشد و یقیناً در ایام الله دهه مبارک فجر نیز باید روح برنامه‌ها در همین راستا باشد.
وی بر لزوم اهمیت انسجام و اتحاد داخلی مردم و همچنین اتحاد ملت‌های اسلامی دیگر نیز تاکید کرد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز در این جلسه گفت: رشادت و دلیری‌های مردم در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و همچنین دستاوردهای آن باید برای نسل جوان بخوبی تبیین شود.
حجت الاسلام بهادری افزود: جشن‌ها و برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر بایستی به خوبی در مناطق روستایی و عشایری برگزار شود و همگان در این برنامه‌ها مشارکت داشته باشند.
وی؛ برگزاری مسابقات قرآنی روستایی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ قرآن کریم در بین جوامع روستایی و عشایری، برگزاری نشست‌های بصیرتی، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانم معظم شهدا، نواختن زنگ انقلاب در مدارس روستایی و افتتاح طرح‌های عمرانی بخش کشاورزی را از اهم برنامه‌های این سازمان در دهه مبارک فجر برشمرد.