معاون فرماندار عجبشیر:

فرزندان شاهد ادامه‌دهنده راه شهدا هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
کد مطلب : ۳۲۵۶۸۵
معاون فرماندار عجب‌شیر گفت: فرزندان شاهد ادامه‌دهنده راه شهدا و پاسدار ارزش‌های والای ایثار و شهادت هستند.
فرزندان شاهد ادامه‌دهنده راه شهدا هستند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، سیدجلال میرابراهیم‌زاده معاون فرماندار عجب‌شیر به‌اتفاق فرمانده و مسئول ایثارگران پادگان 03 شهید برخورداری، رئیس بیمه سلامت و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده شهید «سعید آقایی» و جانباز «سهراب علی پور» دیدار و گفتگو کرد.
سیدجلال میرابراهیم‌زاده در این دیدار گفت: فرزندان شاهد ادامه‌دهنده راه شهدا و پاسدار ارزش‌های والای ایثار و شهادت هستند.
معاون فرماندار عجب‌شیر افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید توسط کسانی انجام شود که درک درستی از این موضوع داشته باشند و یادگاران شاهد بهترین انتخاب برای انجام این مهم هستند.
هرمز طبرخونی فرمانده پادگان 03 شهید برخورداری نیز با اشاره به ولایت‌پذیری ایثارگران اظهار کرد: ایثارگران پیشگام در تحقق منویات مقام معظم رهبری هستند و همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس افتخارآفرین بودند قطعاً در این شرایط حساس نیز نجات‌بخش کشور خواهند بود.
طبرخونی افزود: استکبار جهانی در جبهه نظامی مغلوب قدرت ایمان جوانان شجاع و دلاور ما شد و در تهاجم اقتصادی نیز امید است باهمت و پشتکار تولیدکنندگان متعهد ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بار دیگر سرافکنده شود.
گفتنی است، «شهید سعید آقایی» در 11 خردادماه 1367 منطقه عملیاتی مریوان به درجه رفیع شهادت نائل کشت.