پیکر پدر شهید مفقودالاثر یوسفی تشییع می‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب : ۳۲۵۷۱۵
امروز، پیکر مطهر صادق یوسفی پدر شهید مفقودالاثر باقر یوسفی تشییع می‌شود.
پیکر پدر شهید مفقودالاثر یوسفی تشییع می‌شود
به گزارش ایثار واحد قزوین، صادق یوسفی پدر بزرگوار شهید مفقودالاثر باقر یوسفی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.  
پیکر مطهر این پدر شهید امروز یکشنبه ششم بهمن ماه ساعت 14، از امامزاده حسین(ع) تشییع و در مزار والدین شاهد همجوار گلزار شهدای شهر قزوین به خاک سپرده می‌شود.
در بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار آمده است:«... به شما خواهران محترم خویش توصیه می‌کنم، اسلام را رها نکنید، حجاب خویش را که حصار تقوا و عصمت است حفظ نمایید و از فاطمه(س) و زینب(س) در تمام ابعاد زندگی پیروی کنید.
به دوستانم، به ویژه بچه‌های بسیج می‌گویم: شما را خیلی دوست دارم، انقلاب به شما در جبهه، مدرسه، دانشگاه و در تمام ارگان‌های دیگر نیاز دارد. در نمازها و دعاها ما را فراموش نکنید.
به شما نماز، زکات، جهاد و پیروی از اسلام را توصیه می‌کنم. عمر عزیز و گرامی خود را به بطالت نگذرانید، قرآن را رها نکنید، تفسیر و شرح آن را از علمای اسلامی بیاموزید و انسانی حسابگر و با نظم باشید...».
گفتنی است: شهید باقر یوسفی، یکم فروردین ۱۳۴۲ در روستای شفیع‌آباد از توابع شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش صادق، کارگر بود و مادرش مهری نام داشت و تا پایان دوره متوسطه در رشته ریاضی درس خواند و دیپلم گرفت.
این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت، بیست و نهم بهمن ۱۳۶۴ در فاو عراق بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید و اثری از پیکرش به دست نیامد.