هدف دیدار با جانبازان، الگوگیری از آنان در مسیر زندگی است

تاریخ انتشاريکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۳۲۵۷۲۳
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی بیان کرد:‌ هدف از دیدار با جانبازان، ارج نهادن به مقام شامخ این عزیزان و الگوگیری از آنان در مسیر زندگی است.
هدف دیدار با جانبازان، الگوگیری از آنان در مسیر زندگی است
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن با حضور در بیت جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس «صولت نوروزی‌ مقدم‌طیول» اظهار کرد: دیدار، تکریم و ارج نهادن به مقام جانبازان که با نثار جان خود فداکاری و ایثار را به همگان درس آموختند، محفلی برای پالایش روح انسانی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی بیان کرد:‌ هدف از دیدار با جانبازان، ارج نهادن به مقام شامخ این عزیزان و الگوگیری از آنان در مسیر زندگی است.
پورحسن خطاب به جانبازان 70 درصد که این دیدار در معیت آنها انجام شد، با تأکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار همه است و استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ایثار شما بزرگوران و صبر و استقامت خانواده‌های مکرمتان است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ایثار و فداکاری جانبازان هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود، عنوان کرد: این قشر معزز دین و مسئولیت خود را در قبال نظام و انقلاب به بهترین شکل ممکن ادا کردند.
وی افزود: مجاهدت‌های جانبازان باید درسی برای نسل امروز و آیندگان باشد تا آنان نیز در جهت اعتلای کشور، راه شهدا و ایثارگران را ادامه دهند.
انتهای پیام/