رئیس بنیاد مراغه:

اقتدار ایران اسلامی مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۳۲۷۵۷۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با جانبازان دوران دفاع مقدس گفت: شما جانبازان عزیز به ایثار و استقامت مشهور هستید و اقتدار کشورمان مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است.
اقتدار ایران اسلامی مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای تکریم از ایثارگران و به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه با جانباز «میر جلال عادلی نسبت» و «یوسف عباسی» دیدار و با آنان گفتگو کرد.
اسلامی با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد همه شهدا و ایثارگران گفت: شما ایثارگران و جانبازان به ایثار و استقامت مشهور هستید و ملت ایران اسلامی باید درس شجاعت و فداکاری را از شما بیاموزند.
وی با قدردانی از مجاهدت ایثارگران در طول انقلاب اسلامی افزود: فداکاری شما جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس قابل‌تحسین است و هیچ‌گاه از ذهن مردم شهیدپرورمان فراموش نخواهد شد و اقتدار ایران مدیون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران است.
گفتنی است، در ادامه رئیس بنیاد مراغه در جریان روند درمانی جانباز «میر جلال عادلی نسبت» قرار گرفت و آرزوی شفای عاجل برای همه ایثارگران بستری در منزل و بیمارستان کرد.
انتهای پیام/