نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۳۲۷۷۹۳
نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار با بررسی مشکلات جامعه ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار چهارشنبه 16 بهمن ماه به منظور رسیدگی به مشکلات خانواده شهداو ایثارگران برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی جلوه عزت، شرافت، عظمت و پیروزی مردم ایران است و باید این ایام به نحو شایسته گرامی داشته شود.
مهدی محتشم با بیان اینکه برنامه های امسال باید از حالت تکراری و یکنواختی بیرون بیاید، افزود: بهره گیری از چهره های شاخص ایثارگران و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در راهپیمایی 22 بهمن فرهنگ جدیدی را از نهضت انقلاب اسلامی به مردم و بخصوص نسل جوان می تواند نشان بدهد.
وی مهمترین برنامه های فرهنگی یوم الله  22 بهمن پس از راهپیمایی را اجرای سرودهای دوران انقلاب، خاطر گویی توسط دو تن از جانبازان دوران انقلاب که مدتی را در زندان های ساواک بسر بردند می توان از مهمترین برنامه های فرهنگی قبل از قرائت قطعنامه راهپیمایی عنوان کرد. 
در ادامه این نشست مصوبات ماه گذشته در خصوص چگونگی اتمام ساخت حسینیه شهدا، چگونگی ادامه پروژه باغ موزه دفاع مقدس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است؛ شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد و  947 شهيد، سه هزارو 156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است. 
انتهام پیام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.