همایش نکوداشت مادران آسمانی در دشتستان برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۳۲۷۸۱۰
همایش نکوداشت "مادران آسمانی" برای تکریم مادران شهدای دشتستان استان بوشهر در سالن ورزشی امام خمینی (ره) شهر برازجان مرکز این شهرستان با حضور جمعی از خانواده‌های شاهد، مسئولان و جمع کثیری از مردم برگزار شد.
همایش نکوداشت مادران آسمانی در دشتستان برگزار شد
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از ایرنا، فرمانده سپاه دشتستان در این آیین اظهار داشت: دشتستانی‌ها همچون پیشینیان خود در مبارزه با ظلم و استبداد همواره پیشگام بوده و هستند و در صف مقدم مبارزه با حکومت ستم‌شاهی در بحبوحه‌های مبارزات مردمی 7 شهید تقدیم کردند.
سرهنگ نعمت‌الله غلام پور افزود: همچنین در جنگ تحمیلی حضور 17 هزار رزمنده از نیروهای مردمی، نظامی و انتظامی در جبهه‌ها و تقدیم 670 شهید والامقام، یک هزار و 800 جانباز و بیش از 140 آزاده سرافراز نیز باعث افتخار در تاریخ این شهرستان است.
وی ضمن ارج نهادن به مادران شهدا اظهار داشت: این بانوان الگوی صبر و استقامت هستند و ما وقتی می‌بینیم هنوز مادرانی لباس رزم بر تن فرزندان خود می‌کنند و در جبهه مقاومت و در خارج از مرزها برای پاسداری از حریم اهل‌بیت و کمک به مظلومان به جهاد می‌فرستند باید در مقابل عظمت آن‌ها سر فرود آورد.
غلام پور ادامه داد: مادران دلاوری که فرزندانی چون حاج قاسم سلیمانی تربیت می‌کنند که هم حیات و هم شهادت این مرد بزرگ لرزه بر اندام دشمن می‌اندازد باید بر دامن‌پاک این مادران آفرین گفت.
وی اضافه کرد: تا زمانی که مادرانی این‌گونه و فرهنگ شهادت‌طلبی به این شکل داریم دشمن نخواهد توانست بر فرهنگ ما غلبه کند.
انتهای پیام/