مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی مسئولان است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۳۲۷۸۲۷
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: مدیران باید با خدمت بی منت به مردم و مبارزه با فساد، راه شهیدان را ادامه دهند.
خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی مسئولان است
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمد علایی در مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی دهه فجر و یادواره امیر سرلشکر شهید حسین علایید ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، اظهارکرد: شهدا بزرگترین سرمایه اجتماعی ما هستند و مدیون آنان هستیم.
وی با بیان اینکه شهیدان همیشه زنده و شاهد اتفاقات، رفتار و گفتار ما هستند، افزود: امنیت به سادگی نصیب ما نشده است اگر درگام اول انقلاب بحث پایداری و تثبیت نظام مدنظر بود امروز در چهلمین سالگرد انقلاب با انبوهی از پرسش ها توسط مردم مواجه هستیم.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه ناکارآمدی بخش دولتی نباید موجب سلب اعتماد مردم به نظام و انقلاب شود، گفت: شهدا به میثاق خود با خدا عمل کردند و در حال حاضر نوبت ما است که با کار، تلاش و تولید و خدمت بی منت با مردم و مبارزه با فساد راه شهیدان را ادامه دهیم.
علایی با اشاره به اینکه شهید متعلق به همه مردم است زیرا جان خود را برای میهن فدا کرده است، گفت: مدیرانی که به تعهدات خود عمل نکنند اگر در پست مدیریت باقی بماند به نظام و تمام مردم خیانت کرده اند و اگر باعث نارضایتی مردم شوند جایگاهی در پیشگاه خداوند نخواهند داشت.
وی ادامه داد: در سال جاری شرکت آب منطقه ای به عنوان مجموعه ای موفق و سربلند در همه زمینه ها در استان عملکرد بسیار خوبی داشته است همچنین توسط وزارت نیرو در سطح کشور به عنوان شرکت برتر آب منطقه ای انتخاب شده ایم.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه همان طور که برای آراستگی روح تلاش می کنیم باید با ورزش به جسم هم توجه کنیم، گفت: فردوسی شاعر بزرگ به درستی به قداست روحی و پرورش تَن در شاهنامه اشاره کرده است. 
وی ادامه داد: نیاکان ما با اشعار حماسی خود ارتباط معناداری میان حضرت علی (ع) و پهلوان نامی اسطوره ای ایران، رستم دستان برقرار کرده اند.
​این یادواره با حضور امرای ارتش، مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران خراسان رضوی، خانواده شهدا و پیشکسوتان ورزش استان برگزار شد.
انتهای پیام/