از تمبریادبودشهید مدافع حرم اسماعیل کریمی در هشترودرونمایی شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۳۲۸۴۰۲
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از تمبریادبودشهید مدافع حرم اسماعیل کریمی در هشترود گفت : جمهوری اسلامی ایران در حال تاریخ‌سازی در جهان است .
از تمبریادبودشهید مدافع حرم اسماعیل کریمی در هشترودرونمایی شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از هشترود، هم‌زمان با ایام ا...دهه فجر یادواره شهدای هنرمند و دانشجو با حضور سردار اصغر عباسقلی زاده مدیرکل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی،امین امینیان فرماندار ، سرهنگ غیابی فرمانده سپاه ناحیه، مرتضوی رئیس اداره پست  ،زارعی بخشدار بخش مرکزی ،سهرابی نژاد رئیس بنیاد هشترود و جمعی از دانشجویان و مسئولین شهرستان و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با رونمایی از تمبریادبود شهید مدافع حرم اسماعیل کریمی  در سالن شهید کریمی دانشگاه پیام نور هشترود برگزار شد.
سردار اصغر عباسقلی زاده مدیرکل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی در این همایش اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در حال تاریخ‌سازی در جهان است ایستادگی مردم ایران در مقابل زورگویان و استکبار باعث عزت وافتخارجهانی شده است .
وی ادامه داد: آیندگان از نظام جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایستادگی در برابر زورگویان به نیکی یاد خواهند کرد.
عباسقلیزاده با بیان اینکه تمامی فتنه‌های جهان توسط آمریکا وهم پیمانانش کلید می‌خورد اظهار کرد :ملت ایران نشان داده‌اند که همیشه ودرهمه حال پشتیبان نظام و رهبری هستند واز آرمانهای شهدا عقب‌نشینی نخواهند کرد.
گفتنی است  شهید مدافع حرم اسماعیل کریمی که در سن 24 سالگی مصادف با 29 آذر 1394 در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) و اسلام به دست تروریست‌های تکفیری داعش در خان تومان به شهادت رسیده است .
 انتهای پیام/