کنگره ملی شهدای فجرآفرین برگزار می‌شود

تاریخ انتشارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۳۲۸۵۶۴
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کنگره ملی شهدای فجرآفرین برای تجلیل از شهدای دوران انقلاب اسلامی خبر داد.
کنگره ملی شهدای فجرآفرین برگزار می‌شود
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب در این رابطه گفت: تمام مردم ایران از ادیان و قومیت‌های گوناگون و از نقاط مختلف کشورمان در شکل‌گیری، پیروزی، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی سهم داشته‌اند و کنگره ملی شهدای فجرآفرین در واقع تبلوری از نقش تمام این افراد در انقلاب اسلامی است.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: هدف این کنگره تقدیر و تجلیل از شهدایی است که از خرداد ۱۳۴۲ تا بهمن‌ماه ۱۳۵۷ در مبارزه با رژیم طاغوت به شهادت رسیده‌اند.
وی با بیان اینکه کنگره ملی شهدای فجرآفرین با حضور جمعی از خانواده‌های شهدای فجرآفرین برگزار می‌شود، افزود: علاوه بر این عزیزان، جمعی از فجرآفرینان و مبارزان پیش از انقلاب و مسئولان کشوری نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.
یارنسب ادامه داد: در این کنگره از جمعی از خانواده‌های شهدای ادیان توحیدی، شهدای اهل سنت، شهدای شاخص و شهدای اقشار مختلف مردمی از استان‌های مختلف کشور تقدیر و تجلیل به عمل می‌آید.
وی در پایان گفت: علاوه بر این در کنگره ملی شهدای فجرآفرین از ۲ اثر جدید موسیقی ساخته استاد محمد گلریز، یک اثر تصویری تجسمی ساخته خانم فاطمه عبادی و یک اثر هنری نمایشی رونمایی می‌شود.
انتهای پیام/