برگزاری مسابقه کتابخوانی به‌منظور اعتلای فرهنگ اقامه نماز ویژه کارکنان بنیاد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۳۲۹۲۱۵
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مسابقه کتابخوانی به‌منظور اعتلای فرهنگ اقامه نماز ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
برگزاری مسابقه کتابخوانی به‌منظور اعتلای فرهنگ اقامه نماز ویژه کارکنان بنیاد
به گزارش «ایثار»، عباس کاهه در این رابطه گفت: مسابقه کتابخوانی به‌منظور اعتلای فرهنگ اقامه نماز با همکاری اداره کل توسعه منابع انسانی برای کارکنان بنیاد برگزار می‌شود و همکاران گرامی اعم از رسمی، پیمانی و قرارداد معین در سراسر کشور می‌توانند از طریق سامانه فراگیر آموزش در این مسابقه شرکت کنند.
وی افزود: منبع مطالعه برای این مسابقه کتاب‌های «ثانیه‌های انس» و «هشت گام تا حضور قلب» است که برگزیده‌ای از مطالب کتاب‌های مذکور از روز دوشنبه ۲۱ بهمن در کتابخانه سامانه ایده قابل دسترسی است. این مسابقه روز شنبه ۳ اسفندماه لغایت سه‌شنبه ۶ اسفندماه طبق جدول زمان‌بندی از طریق سامانه آموزش کارکنان برگزار می‌شود و سؤالات برای هر شرکت‌کننده به انتخاب رایانه متفاوت خواهد بود.
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه دسترسی به سؤالات آزمون برای مخاطبین از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ است، گفت: پس از ورود شرکت‌کنندگان به مسابقه برای پاسخ به سؤالات ۳۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. همچنین به تعدادی از شرکت‌کنندگان که حائز بالاترین امتیاز باشند به‌قیدقرعه جوایزی اهداء خواهد شد.
وی ادامه داد: طبق جدول زمان‌بندی این مسابقه برای استان‌های اصفهان، اردبیل، البرز، ایلام، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و مازندران روز شنبه سوم اسفندماه، برای استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، خراسان جنوبی و هرمزگان روز یکشنبه ۴ اسفندماه، برای کرمانشاه، زنجان، تهران، گلستان، لرستان، مرکزی، همدان و یزد روز دوشنبه ۵ اسفندماه و برای خراسان شمالی، ستاد مرکز، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم و شهرستان‌های استان تهران روز سه‌شنبه ۶ اسفندماه برگزار می‌شود.
گفتنی است شرکت‌کنندگان در صورت هرگونه سؤال فنی در طول برگزاری مسابقه می‌توانند با شماره تلفن‌های ۸۸۸۵۴۱۹۱ و ۸۸۸۵۴۰۲۲ مربوط به اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران (آقای رمضانی) و در صورت هرگونه اشکال در محتوا با شماره ۸۸۹۴۴۴۳۱ و ۸۳۲۳۲۰۱۷  (آقای شکرزاده) تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/