کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت به ایثارگران از جمله مهمترين وظايف مسئولان نظام است

23 بهمن 1398 ساعت 15:29

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان آذربایجان غربی بیان کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان از جمله مهمترين وظايف مسئولان نظام است و بايد ضمن پاسداری و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه، تجليل از خانواده شهدا، ايثارگران و جانبازان در دستور كار قرار گيرد.


به گزارش «ایثار»، قاسم جلیلی در دیدار با جانبازان 70 درصد «مهدی فتاحی» و «حسن یوسفی دیزجی» و «حبیب بالانجی» جانباز 50 درصد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، گفت: همه ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم و رشادت‌های آنان به هیچ عنوان قابل جبران نیست.
وی دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان را از افتخارات مدیران خواند و افزود: اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم و از این رو لازم است با سرکشی به خانواده این بزرگواران دین خود را نسبت به شهدا ادا کنیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان آذربایجان غربی بیان کرد: خدمت به خانواده شهدا و جانبازان از جمله مهمترين وظايف مسئولان نظام است و بايد ضمن پاسداری و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه، تجليل از خانواده شهدا، ايثارگران و جانبازان در دستور كار قرار گيرد.
​انتهای پیام/


کد مطلب: 329672

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/329672/خدمت-ایثارگران-جمله-مهمترين-وظايف-مسئولان-نظام

ايثار
  http://www.isaar.ir