>> دیدار با خانواده‌های شهدا از شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی است | ايثار

دیدار با خانواده‌های شهدا از شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب : ۳۲۹۶۷۷
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان وظیفه اصلی مسئولان نظام را دیدار و دلجویی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برشمرد و گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند و دیدار و تکریم از آنان از شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی است.
به گزارش «ایثار»، عباس پالاش در دیدار با 19 نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان دلگان اظهار داشت: بی‌شک قدرت ایران عزیز که به فضل الهی روز به روز نیز قوی‌تر می‌شود، به واسطه خون پاک شهدا و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان با اشاره به بصیرت و آگاهی ملت ایران گفت: مکتب این انقلاب مکتب سرخ عاشورا است و جوانان غیور این مرز و بوم درس ایثار و آزادگی را از سرور و سالار شهیدان به ارث برده‌اند.
وی وظیفه اصلی مسئولان نظام را دیدار و دلجویی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برشمرد و گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ولی نعمتان جامعه هستند و دیدار و تکریم از آنان از شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی است.
وی با بیان اینکه پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه سنگینی است، خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا مایه افتخار جامعه و میراث‌دار انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند.
انتهای پیام/