یادواره ۱۳۷ شهید شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۳۲۹۶۷۹
به ھمت بنیاد شهرستان ثلاث باباجانی و با همکاری فرماندھی ناحیه مقاومت بسیج سپاه يـادواره ۱۳۷ شهید این شهرستان با حضور خانواده‌ھای معظم شاهد و ايثارگر در سالن آموزش‌ و پرورش برگزار شد.
یادواره ۱۳۷ شهید شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد
به گزارش «ایثار»، در این مراسم حجت‌الاسلام فاضلی رییس دایره اهل سنت کرمانشاه ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر و شهدای گران‌قدر ایران اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی را شهدا و ایثارگران حفظ کردند، لذا تکريم و تعظیم خانواده‌های معظم شهدا تکريم انقلاب و ارزش‌های نظام اسلامی است.
فاضلی گفت: زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره شهدا و برگزاری این‌گونه یادواره‌ها عبادتی بس بزرگ و گامی ارزشمند در جهت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
در ادامه ماموستا احمد شیخی امام‌جمعه ثلاث نیز امنیت و اقتدار نظام اسلامی را از برکات خون شهدا عنوان کرد و گفت: شهدای گران‌قدر با تقدیم جان شیرین خود از آرمان‌ها و ارزش‌های والای این نظام دفاع کردند و این امانت گران‌بها را به این ملت بزرگ سپردند.
ماموستا شیخی تصریح کرد: شهادت درراه خدا مقامی بسیار والا و ارزشمند است که نصیب ھر کسی نمی‌شود چراکه شهدا به‌واقع هادیان راستین جامعه و مدافعان ارزش‌ھای والای انسانی هستند زنده نگه‌داشتن ياد و نام شهدا يک وظیفه دينی و ملی است.
انتهای پیام/