کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حماسه حضور در فجر سلیمانی در شهرستان نیمروز

24 بهمن 1398 ساعت 11:20


به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، رئیس بنیاد شهرستان نیمروز در گفتگو با واحد ایثار سیستان و بلوچستان گفت: خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و آحاد مردم شهید پرور شهرستان نیمروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری در انقلاب اسلامی ایران ثبت کردند.
مهدی حدادی گفت: در مراسم با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن همانند سال گذشته دانش آموزان و آینده سازان انقلاب اسلامی ایران تصاویر شهدای شهرستان و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در جلوی راهپیمایان به نمایش گذاشتند تا مراتب قدردانی خود را از شهدای عزیز اسلام اعلام کنند و بر ادامه راه شهدا تاکید نمایند.
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان نیمروز با تقدیر از حضور حماسی آحاد مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: آنچه که باعث ترس و هراس آمریکا شده است پشتوانه ی مردمی نظام است.
سرهنگ فقیری با تاکید بر اداه دادن راه و تفکر سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید حاج قاسم باشیم.
وی با بر شمردن خصوصیات اخلاقی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: مهمترین ویژگی شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ولایتمداری او بود و اخلاص در عمل داشت به طوری که هر کاری انجام می داد برای رضای خدا بود و در اوج جنگ هم نماز را به پا می داشت و عبادت می‌کرد.
در پایان مراسم قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن 98 قرائت شد و راهپیمایان با شعارهای الله اکبر خامنه ای رهبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آن را تایید کردند.
انتهای خبر/
علیرضا رضایی/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان نیمروز
تنظیم: مهدیه معظمی


کد مطلب: 329790

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/329790/حماسه-حضور-فجر-سلیمانی-شهرستان-نیمروز

ايثار
  http://www.isaar.ir