کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

وظیفه ما ادامه دادن راه شهید سلیمانی است

26 بهمن 1398 ساعت 10:53

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در مراسم چهلم سردار سلیمانی در کنارک گفت: وظیفه داریم راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و پیام او را به نسل های آینده انتقال دهیم.


ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، گفت: وظیفه داریم راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و پیام او را به نسل های آینده انتقال دهیم.
آیت الله مصطفی محامی در مراسم‌بزرگداشت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در مسجد امام ‌حسن مجتبی(ع) کنارک با حضور علمای شیعه و سنی، مقامات لشکری و نظامی و انتظامی، اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی، کنارک، چابهار و مناطق اطراف برگزار شد، اظهار داشت: با آنکه دشمن نمی خواست انقلاب اسلامی به پیروزی برسد، انقلاب به پیروزی رسید و هم اکنون با وجود سنگ اندازی، حیله ها و فعالیت های مختلف دشمن، در حال رشد خود می باشد.

امام جمعه زاهدان با اشاره به شجاعت ها و رشادت سردار سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: هرجا که جبهه مقاومت، جوامع اسلامی و مسلمانان به کمک‌نیاز داشتند، این شهید بزرگوار حاضر و فعالیت داشت.

وی گفت: دشمن فکر می‌کرد با شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مانعی را از سد راه رسیدن به اهداف شوم خود برداشته است و این در حالی است که شهید حاج قاسم سلیمانی از خود سردار سلیمانی برای دشمن خطرناک تر است.

آیت الله محامی، بیان‌کرد: هم اکنون و پس از حمله ایران به پایگاه نظامی عین الاسد، نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا احساس نا امنی بیشتری دارند.


کد مطلب: 329959

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/329959/وظیفه-ادامه-دادن-راه-شهید-سلیمانی

ايثار
  http://www.isaar.ir