>> دیدار رئیس بنیاد سبزوار از خانواده شهیدان حکمت پور و نامنی | ايثار

دیدار رئیس بنیاد سبزوار از خانواده شهیدان حکمت پور و نامنی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۳۳۰۵۰۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار: : همه مسئولان باید با افتخار و سربلندی در خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران پیش قدم شده و ایثار آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند
دیدار رئیس بنیاد سبزوار از خانواده شهیدان حکمت پور و نامنی
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار عصر دوشنبه 28 بهمن ماه با خانواده شهیدان محمد رضا و مجید رضا حکت پور و جعفر و مهدی نامنی دیدار کردند.
مهدی محتشم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دفاع مقدس یادآور رشادت‌های شهدا و ایثارگران است که مردانه و عاشقانه دل به آرمان‌های امام راحل عظیم الشأن سپردند و برای عظمت، عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی کردند.
وی با اشاره به اینکه بازماندگان شهدا ذخایر ارزشمندی برای نظام هستند، افزود: همه مسئولان باید با افتخار و سربلندی در خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران پیش قدم شده و ایثار آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 وی با اشاره به اینکه اجر خانواده‌های شهدا و ایثارگران قابل بیان نیست خاطرنشان کرد: هیچ کس نمی‌تواند جز خداوند اجر خانواده‌های شهدا و ایثارگران را ادا نماید و همه ما در برابر خون شهدا و ایثار ایثارگران مسئول هستیم.
شهیدان محمد رضا و مجید رضا حکمت پوربه ترتیب  متولد 29 خرداد 1342 و یکم فروردین 1347 در سبزوار بودهو در تاریخ سوم بهمن ماه 1373 بر اثر جراحات وارده به بدن و دوم اردیبهشت ماه 1362 در عملیات خیبر  به درجه شهادت رسیدند. گلزار شهدای سبزوار میزبان پیکر شهید  محمدرضا حکمت پور بوده و گلزار شهدای شهر آرین بیرجند میزبان پیکر شهید مجید رضا حکمت پور است  و شهیدان  جعفر و مهدی نامنی به ترتیب در پنجم اردیبهشت ماه 1346 و 25 شهریور ماه 1348 در سبزوار متولد و در 22دی ماه 1365 و 21 بهمن ماه 1365 در منطقه شلمچه به درجه شهادت نائل آمدند.گلزار شهدای سبزوار میزبان پیکر این دو شهید بزرگوار است.  
گفتنی است؛ شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد  947 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است. 
انتهام پیام/
                                   
 سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار                                                           
 برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.