بررسی وضعیت سلامت پنج خانواده شهید در سبزوار

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸
کد مطلب : ۳۳۱۴۱۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار وضعیت سلامتی پنج مادر شهید را جویا شد.
بررسی وضعیت سلامت پنج خانواده شهید در سبزوار
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مهدی محتشم به صورت تلفنی با پنج خانواده شهیدان محمد ایزدی، محمد مهدی خسروجردی، حسین دلبری، علی اکبر باغجری و محمد مقیسه گفتگو و جویای احوال خانواده شهدا شد.
همچنین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار قبل از شیوع بیماری ویروسی با خانواده شهدا دیداری حضوری داشت تا مشکلات این قشر عزیز را بررسی کند.
وی در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده های شهدا پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند.
رئیس بنیاد سبزوار با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران باید در جامعه ترویج داده شود، افزود: احترام جامعه نسبت به خانواده های شهدا و ایثارگران  نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
محتشم شهادت را والاترین توفیقی دانست که نصیب شهدا شده و عنوان کرد: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی شود.
رئیس بنیاد سبزوار با بیان اینکه شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین(ع) هستند، گفت: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آنها، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.
گفتنی است؛ شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد  947 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است. 
انتهای پیام/سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.