چهل و سومین شماره نشریه «خط زندگی» منتشر شد+نسخه کامل

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب : ۳۳۲۶۰۶
چهل و سومین شماره فصلنامه «خط زندگی» ویژه زمستان ۱۳۹۸ با همت کارشناسان اداره آموزش و پیشگیری اداره کل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.
چهل و سومین شماره نشریه «خط زندگی» منتشر شد+نسخه کامل
به گزارش «ایثار»، چهل و سومین شماره فصلنامه «خط زندگی» حاوی مطالبی چون «خط آغاز: عطر خوش مهربانی»، «خط امام و رهبری: چگونه می‌توانیم قوی شویم؟»، «خط همدلی: بهار تلخی هر اندوهی را شیرین می‌کند»، «خط اندیشه: گذر از شرایط دشوار»، «خط قرمز: پنهان در نقاب دوستی – صمیمیت‌های غیرمعمول و تبعات آن» و «خط وصل:  هم‌سفر زندگی (اشتباهات کوچک، تکراری و آسیب‌رسان به زندگی مشترک)» است.
از دیگر مطالب این نشریه می‌توان به «خط خانواده: مبادلات ارتباطی خانواده و پیشگیری از اعتیاد– سلسله مباحثی در باب مداخله در بحران»، «خط حقوقی: تقسیم عادلانه میراث»، «خط کودکانه: من دیگه قهر نمی‌کنم– سبب‌شناسی ترس از شکست در کودکان»، «خط سلامت: درباره کرونا چه می‌دانیم؟ سلامت بدن در گرو سلامت روده‌ها، درمان جراحی برای بیماری‌های روده»، «خط مقدم: سرباز فداکار میهن»، «خط مشاور:  شخصیت‌های تاریک»، «خط آشنایی: قصه درمانی و اثرات تربیتی آن- چگونه خوب صحبت کنیم؟»، «خط خیال: امید در بهاران– بهار دل‌افروز– سرود باران» و «خط ارتباط: چند کلمه حرف خودمانی» منتشر شد.
همچنین در صفحات پایانی نشریه اسامی برندگان مسابقه شماره قبل اعلام و سؤالات مسابقه نشریه شماره ۴۳ ارائه شده است.
«خط زندگی» به صاحب‌امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرمسئولی محمود پاکدل، سردبیری حجت الله فرهادی و با مدیریت اجرایی معصومه فهیم مطلق منتشر شده است.
شایان ذکر است که به منظور بهره‌مندی بیشتر خانواده‌های شاهد و ایثارگر از مطالب آموزشی نشریه خط زندگی، شماره پیامک (30007630000007) در نشریه درج‌ شده تا خانواده‌های علاقه‌مند با پیامک و ارسال آدرس پستی کامل خود به همراه نام و نام خانوادگی و کدپستی به‌صورت مستقیم از طریق پست نشریه خط زندگی را دریافت کنند.

برای دریافت نسخه کامل نشریه اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام/