>> پیام استاندار ایلام به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا | ايثار

پیام استاندار ایلام به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا

تاریخ انتشارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۲
کد مطلب : ۳۳۲۷۸۸
استاندار ایلام به مناسبت ۲۲ اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا، با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، از صبر و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.
پیام استاندار ایلام به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام قاسم سلیمانی دشتکی بدین شرح است:

بسمه تعالی

«تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

شهدا اسطوره های جهاد و مقاومت هستند که یادشان برای همیشه در تاریخ ایران زنده و ماندگار است و نامشان تا ابد بر تارک این سرزمین خواهد درخشید.
روز بزرگداشت شهدا فرصتی مغتنم برای تجلیل و پاسداشت حماسه سازی های این رادمردان است که با عشق به میهن اسلامی و اعتقاد به مکتب دینی، گام بر جاده امن الهی نهاده و در راه دفاع از نظام، کشور و آرمان‌های انقلاب به فیض والای شهادت نائل آمدند.
بی‌ تردید شهیدان سرافراز حق بزرگی بر گردن ما دارند و نکوداشت یاد و نام آنان درحقیقت تجلی فرهنگ جوانمردی و ایثار در جامعه است.
اعتلای ارزشهای متعالی ایثار و شهادت در جامعه و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی آرمان مشترک همه شهیدان بوده که دولت تدبیر و امید همواره خود را ملزم به تحقق این آرمان والا نموده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و با تجلیل از صبر و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، یاد و خاطره شهیدان والامقام به ویژه شهدای گرانقدر استان ایلام را گرامی میدارم و بر حماسه آفرینی این عزیزان سر تواضع و خشوع فرود می آورم.

قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار ایلام