تکریم 13هزار نفر از ایثارگران استان قم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب : ۳۳۲۸۶۴
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: در قالب طرح سپاس 13هزار نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان قم مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند.
تکریم 13هزار نفر از ایثارگران استان قم
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند روز سه شنبه پنجم فروردین ماه گفت: تا بهمن ماه سال گذشته حدود 10هزار و 660 دیدار حضوری انجام گرفته، اما با شیوع ویروس کرونا و عدم امکان دیدار حضوری در منازل خانواده معظم شهدا، طرح تماس تلفنی با خانواده معظم شهدا به منظور ایجاد ارتباط موثر و تفقد و دلجویی از خانواده ها از اسفند ماه سال 98 آغاز و همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: در قالب این طرح با 2402 نفر از خانواده های معظم شهدا طی اسفند ماه سال 98 تماس تلفنی برقرار شده است.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: در قالب طرح سپاس 13هزار نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان قم مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند.
وی عنوان کرد: در این طرح کلیه کارکنان بنیاد در تمام سطوح مدیریتی اعم از مدیرکل، روسای مناطق ، معاونان، مدیران، روسای ادارات و کارشناسان با جامعه هدف ارتباط برقرار نموده و جویای احوال ایشان شده و از ایشان تفقد به عمل می آورند.
حجت الاسلام هنرمند افزود: در این طرح والدین و جانبازان بستری در بیمارستانها و منازل در اولویت تماس ها قرار گرفتند. این طرح به منظور استمرار ارتباط موثر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران در حال اجرا است.آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم
حجت الاسلام حسن هنرمند ضمن حضور در گلزار ملی علی بن جعفر (ع) و گلزار امامزاده ابراهیم (ع) یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و به مقام رفیع شهدا ادای احترام کرد.
دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان قم ضمن عطر افشانی مزار شهدا و قرائت فاتحه در آغازین روزهای سال جدید با آرمانهای رفیع شهدا تجدید میثاق و در راستای خدمت به شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ایشان استمداد نمود.
حجت الاسلام هنرمند تاکید کرد: آرامش، عزت، امنیت و اقتدار امروز نظام اسلامی مدیون خونهای پاک جان بر کفانی است که در سخت ترین شرایط وارد میدان کارزار شدند و از انقلاب اسلامی و ارزشها الهی تا پای جان دفاع کردند.
وی اضافه کرد: با ترویج سبک زندگی شهدا که همانا ترویج ارزشها است، باید در برابر تهاجمات فرهنگی بیگانگان و دشمنان بایستیم و روحیه ایثارگری را در جامعه تقویت کنیم.
وی عنوان کرد: امروز وظیفه همه ما خدمت به شهدا و زنده نگه داشتن یاد و راه آنان در جامعه است و مادامی که فرهنگ ایثارگری در جامعه زنده باشد، دشمن  در برابر ملت زبون و شکست خورده است.
گلزار علی بن جعفر (ع) با 3500 شهید گلزار محوری استان و گلزار ملی است و گلزار امامزاده ابراهیم (ع) با حدود 400 شهید سومین گلزار شهدای استان بعد از گلزار شیخان از نظر تعداد شهید مدفون در این گلزار محسوب می شود.
انتهای پیام/