رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن:

جانبازان اسطوره ایمان و ایستادگی/ فومن ۱۲۰۰ جانباز دفاع مقدس دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۳۳۳۱۲۳
محمدی جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اسطوره ایمان و ایستادگی دانست و گفت: فومن دارای یک هزار و ۲۰۰ جانباز سرافراز دفاع مقدس است که از این تعداد ۱۴ نفر جانباز بالای ۷۰ درصد هستند.
جانبازان اسطوره ایمان و ایستادگی/ فومن ۱۲۰۰ جانباز دفاع مقدس دارد
«بهروز محمدی» با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و تبریک ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اظهار کرد: چهارم شعبان سالروز ولادت حضرت عباس(ع) مظهر ایثار، ازخودگذشتگی و ولایتمداری است.
 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن با بیان اینکه جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اسطوره ایمان و ایستادگی هستند افزود: جانبازان با داشتن الگوهایی همچون حضرت عباس(ع)، دعوت ولی‌خویش را لبیک گفتند و مقتدرانه در برابر دشمنان این مرز و بوم مقاومت و با برخورداری از اعتقادی راستین در دفاع از آرمان‌های اسلامی و انقلابی مجاهدت کردند.
 وی حضرت ابوالفضل(ع) را بزرگ جانباز تاریخ انسانیت صحنه کربلا و تجلیگاه ایثار و جانبازی عنوان کرد و گفت: شهرستان فومن دارای یک هزار و ۲۰۰جانباز سرافراز دفاع مقدس است که از این تعداد ۱۴ نفر، جانباز بالای ۷۰ درصد هستند.
 محمدی تصریح کرد: متاسفانه بزرگداشت این روز و دیدار با جانبازان شهرستان فومن با توجه به شرایط ویژه اجتماعی ناشی از شیوع بیماری واگیر ویروس کرونا امکانپذیر نیست.
 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فومن خاطرنشان کرد: مهمترین کاری که با توجه به شرایط فعلی و با عنایت ائمه اطهار(ع) انجام خواهیم داد در روزهای دهم و یازدهم فروردین ماه جاری با تعداد زیادی از این افراد تماس تلفنی برقرار و ضمن تبریک روز جانباز،جویای احوالشان خواهیم شد.
انتهای پیام