مشکلات ایثارگران با قوت پیگیری می‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : ۳۳۳۲۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: کارکنان بنیاد درشهرستان های خراسان رضوی باید از طریق ارتباط تلفنی مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران این استان را به صورت جدی پیگیری کنند.
مشکلات ایثارگران با قوت پیگیری می‌شود
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام حسین معصومی دوشنبه ۱۱ فروردین در چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا بنیاد خراسان رضوی با تبریک میلاد با سعادت امام سجاد(ع) گفت: امروز آحاد مردم قدردان فداکاری خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان در دفاع از ایران اسلامی و کادر پزشکی برای سلامت مردم در مقابله با بیماری کرونا  هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: از طریق شبکه مجازی ایثار رضوی در پیام رسان های ایتا و سروش و ارسال پیامک به تمامی خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان اطلاع رسانی کرده ایم که برای سلامتی خود و خانواده در منزل بمانند و مشکلات خود را از طریق تلفن ۱۶۱۶ پیگیری کنند.
وی با بیان اینکه یک سوم کارکنان در بنیاد استان، مناطق سه گانه مشهد و شهرستانهای خراسان رضوی  مشغول خدمت رسانی به جامعه بزرگ ایثارگری استان هستند، ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد تمامی کارکنان بنیاد شهرستان های خراسان رضوی به صورت روزانه با خانواده شهدا و ایثارگران ارتباط تلفنی برقرار و مشکلات این قشر عزیز را پیگیری کنند.
وی با بیان اینکه معلوم نیست این بیماری تا چه مدت ادامه داشته باشد، افزود: باید متناسب با همین شرایط برنامه های بنیاد در سال ۹۹ توسط معاونان بنیاد و روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی تدوین و برنامه ریزی شود.
وی تصریح کرد: طی چند مرحله بسته های بهداشتی شامل ماسک، محلول ضدعفونی و دستکش در بین گروه های خاص ایثارگری توزیع شده است و این روند ادامه دارد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: جانبازان به واسطه مجروحیتی که دارند در اولویت خدمت به جامعه ایثارگری هستند و امروز توجه بنیاد به گروههای خاص ایثارگری است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن قدردانی از کمک های داوطلبانه معتمدین معین افزود: تعدادی از معتمدین معین و جامعه ایثارگری به صورت داوطلبانه خرید و کارهای ضروری والدین شهدا و جانبازانی که در شرایط خاص هستند، را انجام و تعدادی نیز در ضدعفونی کردن منازل این عزیزان بنیاد را همراهی کردند.
انتهای پیام/