پدرگرامی شهیدان فهمیده به فرزندان شهیدش پیوست

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب : ۳۳۳۲۱۰
«حاج محمد تقی فهمیده» پدر گرامی شهیدان والامقام «داود و محمد حسین فهمیده» پس از سال‌ها فراق از فرزندانش ساعاتی پیش دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدش پیوست.
پدرگرامی شهیدان فهمیده به فرزندان شهیدش پیوست
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز «حاج محمد تقی فهمیده» پدر گرامی شهیدان والامقام «داود و محمد حسین فهمیده» که از دهم بهمن ماه سال گذشته به دلیل مشکلات ریوی و اختلال تنفسی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) تهران بستری شده بود، بعد از ظهر امروز 12 فروردین ماه پس از سال‌ها فراق از فرزندانش دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدش پیوست.
شایان ذکر است حاجیه فاطمه کریمی مادر بزرگوار شهیدان فهمیده نیز بانوی ایثارگری بود که ۱۲ اسفند ماه  ۹۸ به فرزندان شهیدش پیوست.
گفتنی است شهید محمد حسین فهمیده متولد 1346 نوجوان 13 ساله‌ای بود که در جنگ تحمیلی درست 5 روز پی از آغاز جنگ همراه رزمندگان بسیجی به خرمشهر رفت و سرانجام در 8 آبان سال 59 در محله کوت شیخ خرمشهر در حالی که نارنجک به بدنش بسته بود به سمت تانک‌های دشمن رفت و به شهادت رسید و شهید داود فهمیده نیز متولد 1341 در سال 62 در عملیات والفجر 2 در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش به در جه رفیع شهادت نائل آمد .
انتهای پیام/