پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در پی شهادت جانباز «سردار حاج میرزا محمد سلگی»

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : ۳۳۳۲۸۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تصریح کرد: وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سردار حاج میرزا محمد سلگی» از فرماندهان مؤمن، متعهد و فداکار هشت سال دفاع مقدس تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود.
پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در پی شهادت جانباز «سردار حاج میرزا محمد سلگی»
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
خانواده محترم جانباز شهید گرانقدر سلگی
سلامٌ علیکم
عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت ایثارگران و دلاوری جانبازان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند. آنان که دیروز پیشگامان عرصه نبرد حق علیه باطل بودند و امروز پهلوانان عرصه شکیبایی و اسوه‌های استقامت هستند. جانبازان با روح آسمانی خویش متجلی شکوه ایثار گشتند و اجر ایمان و مجاهدتشان، روح پر تمنای آنان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.
وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سردار حاج میرزا محمد سلگی» از فرماندهان مؤمن، متعهد و فداکار هشت سال دفاع مقدس تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. آن سردار ولایی، رشید و قهرمان در عرصه‌های مختلف فرماندهی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نقش و خدمات مؤثری داشته‌اند. شهید معزز سردار سلگی در سال‌های عمر با برکت خویش اقدامات ارزشمند و ماندگاری نیز در بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ والای ایثار و شهادت داشته‌اند.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم در شهادت این مجاهد مؤمن، دلاور و بصیر، شکیبایی و صبر جمیل بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.
 روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
سیدمحمدعلی شهیدی
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام/