شهدای رمضان دیواندره|عالم برجسته اهل‌سنت: تا آخرین لحظه خونمان از نظام و رهبری حمایت می‌کنیم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۳۳۵۶۴۹
امام جمعه موقت سنندج گفت: اقدام تروریستی مزدوران جیره‌خوار در به شهادت رساندن سه نیروی سپاه بیت‌المقدس در راستای ایجاد ناامنی و فاصله بین مردم و نظام، براندازی نظام و تفرقه بین شیعه و سنی در کردستان بود.
شهدای رمضان دیواندره|عالم برجسته اهل‌سنت: تا آخرین لحظه خونمان از نظام و رهبری حمایت می‌کنیم
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، موستا محمدامین راستی، عالم برجسته اهل‌سنت ضمن محکوم کردن جنایات ضد انقلاب در به شهادت رساندن سه نفر از نیروهای سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در دیواندره اظهار داشت: این یک عمل غیر انسانی و کاری تروریستی بود و این اقدام وقیحانه را محکوم می‌کنیم.
وی به اهداف نابخردانه اقدام ضد انقلاب اشاره کرد و افزود: اقدام تروریستی این مزدوران جیره‌خوار در راستای ایجاد ناامنی و فاصله بین مردم و نظام، براندازی نظام و تفرقه بین شیعه و سنی بود.
امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: مردم آگاه و باشرف استان کردستان همواره اهداف شوم و نقشه‌های مزدوران استکبار جهانی را به‌خوبی تشخیص داده و هیچ‌گاه فریب حیله آنان را نمی‌خورند و تا آخرین لحظه خونشان از نظام و رهبری حمایت و پشتیبانی می‌کنند.
وی گفت: بصیرت مردم همواره ضدانقلاب را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته و اجازه نداده هیچ‌گاه اقدامات کورکورانه این مزدوران به نتیجه برسد.
ماموستا راستی اظهار کرد: بی‌شک این گونه اقدامات تروریستی، نه تنها ذره‌ای از عزم راسخ نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای تأمین امنیت و مبارزه با مزدوران استکبار جهانی کم نخواهد کرد، بلکه عزم آنان را برای حفظ امنیت و آرامش مردم عزیز ایران اسلامی بیشتر کرده تا با صلابت بیشتر در مقابل هرگونه تعدی و تجاوز دشمنان به انقلاب اسلامی و مرزهای ایران اسلامی ایستادگی کنند.
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه ضدانقلاب چشم دیدن امنیت و آسایش کنونی ایران اسلامی و استان کردستان را ندارند، به مقایسه امنیت سال‌های اوایل انقلاب این دیار با شرایط کنونی پرداخت و یادآور شد: هر چند دشمنان ما نسبت به آن سال بیشتر شده‌اند اما وحدت و اقتدار ما نیز از جنبه‌های گوناگونی چون توان رزم و بازدارندگی به‌صورت چشم‌گیری رشد پیدا کرده است.