کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد بندرعباس

ایثارگران بندرعباس از 5000 اقلام بهداشتی بهرمند شدند

21 ارديبهشت 1399 ساعت 16:14

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از پنج هزار اقلام بهداشتی به ایثارگران این شهر اهدا شده است.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام فتح آبادی یک شنبه 21 اردیبهشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: برای پیشگیری از ویروس کرونا دیدارهای حضوری کاهش یافته و از طریق تماس تلفنی، ایثارگران مشکلات خود را مطرح می کنند و مسئولان مربوطه اقدامات لازم را جهت رفع آنها انجام می دهند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس افزود: کسانی که توفیق خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران نصیبشان شده، از جانب خدا و با واسطه شهدا این نعمت عظیم به آنان عطا شده، لذا از تمام لحظات این فرصت باید استفاده معنوی ببرند.
فتح آبادی خاطر نشان کرد: از آنجایی که سلامت مراجعان حائز اهمیت است تمام موازین بهداشتی در این نهاد به صورت مستمر رعایت می شود.
وی ادامه داد: برای پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و همچنین بررسی سطح سلامت کارکنان و جامعه ایثارگری همه روزه تست تب ‌سنجی در این اداره انجام می شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس افزود:در مراحله اول پک های بهداشتی شامل: ژل، دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی با رعایت موازین بهداشتی به جانبازان ضایعه نخاعی و 70 درصد اهدا شد.
وی به اقلام بهداشتی اشاره کرد و ادامه داد: تعداد هزار ژل ضد عفونی و چهار هزار و 500 عدد ماسک و محلول های ضدعفونی در بین جامعه هدف بندرعباس توزیع شده تا از بیماری پیشگیری کند.
گفتنی است؛ شهرستان بندرعباس 645 شهید، یک هزار و 800 جانباز و 75یک صد و آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 


کد مطلب: 336036

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/336036/ایثارگران-بندرعباس-5000-اقلام-بهداشتی-بهرمند-شدند

ايثار
  http://www.isaar.ir