برگزاری نخستین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر شهرستان خواف

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۳۳۶۰۹۸
نخستین نشست ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش در شهرستان خواف برگزار شد.
برگزاری نخستین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر شهرستان خواف
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نخستین نشست ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۹ با حضور علی رمضانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، احمد قادری مدیر آموزش و پرورش دوشنبه 22 اردیبهشت در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان خواف برگزار شد.
علی رمضانی در این نشست ضمن تبریک هفته معلم بر زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهید مرتضی مطهری تأکید کرد و افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر امانت های ایثارگران هستند که همچون نگینی بسیار نورانی و درخشان در مدارس شاهد می درخشند که باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه خاصی داشته باشیم.
رمضانی در خاتمه این  جلسه خاطر نشان ساخت: کارکرد مدارس باید به گونه ای باشد تا دانش آموزان  شاهد و ایثارگر در آینده بتوانند در تمامی سطوح مختلف سبب افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان ایران باشند.
احمد قادری در ادامه این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در ماه مبارک رمضان گفت: مربیان و مدیران بایستی نگاه ویژه و خاصی به طرح شاهد داشته باشند و باید این تعامل هر چه بیشتر در میان دبیران، دانش آموزان و همچنین خانواده‌های شاهد و ایثارگر وجود داشته باشد تا یادگاران جبهه و جنگ با انگیزه بیشتر در راه کسب علم آموزی حرکت کنند.
در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس از معلمان برتر تجلیل به عمل آمده است.
گفتني است؛ شهرستان خواف كه 270 كيلومتر از مشهد مقدس فاصله دارد، 110 شهيد، 289 جانباز و 34 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است،ضمناً این شهرستان میزبان 6 شهید گمنام نیز می باشد.
انتهای پیام/حجت الله سالاری خبرنگار ایثار رضوی در خواف