مدیرکل بنیاد هرمزگان

ایجاد انگیزه باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان می شود

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۳۳۶۱۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: ایجاد انگیزه باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر می شود و این مسئله مهم به همت مسئولان بستگی دارد.
ایجاد انگیزه باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان می شود
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی یک شنبه 21 اردیبهشت در جلسه ستاد شاهد که با حضور موسی دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و سایر اعضا این ستاد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر باید به صورت دقیق بررسی شود زیرا آینده سازان جامعه هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با بیان اینکه فرزندان شهدا و ایثارگران در سنگر علم و دانش باید راه پدران خود را ادامه دهند، افزود: دانش آموزان شاهد و ایثارگر سرمایه های جامعه هستند، که با روحیه انقلابی در آینده باید به کشور خدمت کنند و از امروز باید برای فردا آماده شوند.
ناوکی ضمن اشاره به اینکه ایجاد انگیزه باعث ارتقا سطح علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر می شود، ادامه داد: فرزندان ایثارگران همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت تا نقاط ضعف و قوت تحصیلی آنها مشخص شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان تأکید کرد: امسال با خانواده های ایثارگرانی که دانش آموز داوطلب کنکور دارند دیدار و یا ارتباط تلفنی برقرار شود و نیازهای آموزشی آنان مورد توجه قرار گیرد.
عبدالرضا یوسفی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران که در این جلسه حضور داشت، گفت: مرکز مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران آمادگی ارائه خدمات به دانش آموزان شاهد و ایثارگر را دارد.
گفتنی است؛ جلسه ستاد شاهد در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار گردید و مصوباتی در خصوص بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر تصویب شد.
همچنین تعداد 435 دانش آموز شاهد و ایثارگر در سنگر علم دانش راه پدران خود را ادامه می دهند.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان