پرسنل بنیاد تربت جام از کادر درمانی قدردانی کردند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۰
کد مطلب : ۳۳۶۲۲۳
پرسنل بنیاد شهید وامور ایثارگران تربت جام و تنی چند از معتمدین معین با حضور در بیمارستان سجادیه از زحمات کادر پزشکی این مجموعه تشکر و قدردانی کردند.
پرسنل بنیاد تربت جام از کادر درمانی قدردانی کردند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، پرسنل بنیاد شهید وامور ایثارگران تربت جام و تنی چند از معتمدین معین سه شنبه 23 اردیبهشت با حضور در بیمارستان سجادیه از زحمات کادر پزشکی و مدافعان حریم سلامت این مجموعه تشکر و قدردانی کردند.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی و زحمات خستگی ناپذیر این عزیزان، گفت: تلاش ها و مجاهدت ها امروز شما همانند روحیه ایثار و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برکات زیادی دارد که نمونه بارز آن ارتقا روحیه ایثار اجتماعی است.
نصراله مهدوی افزود: گروه های جهادی ایثارگران اقلام بهداشتی را جمع آوری و در اختیار آسیب دیدگان ویروس کرونا گذاشتند.
وی ادامه داد: حرکت های معنوی و همایش های مومنانه زیادی به توصیه مقام معظم رهبری در سطح جامعه راه اندازی شده است و بسیاری از مشکلات به روحیه ایثار اجتماعی مرتفع شده است.
در این نشست صمیمی افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی، جعفری رئیس بیمارستان، مهندس خاکی معاونت دانشکده و مسئول ایثارگران و تعدادی از پزشکان و پرستاران بیمارستان سجادیه تربت جام حضور داشتند.
گفتنی است، شهرستان تربت جام که در فاصله 156کیلومتری مشهد قرار دارد، 452 شهید، یک هزارو 274جانباز و 88 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای خبر/