رئیس بنیاد میناب

دانش آموزان شاهد در سنگر دانش راه پدران خود را ادامه می دهند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۵
کد مطلب : ۳۳۶۷۶۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سنگر علم و دانش راه پدران خود را ادامه می دهند.
دانش آموزان شاهد در سنگر دانش راه پدران خود را ادامه می دهند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرسول قدوسی یکشنبه 28 اردیبهشت در جلسه ستاد شاهد که با حضور سعیده کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان در سالن جلسات این نهاد آموزشی برگزار شد، گفت: کسانی که در مدارس شاهد خدمت می کنند بی شک به ترویج فرهنگ شهید و شهادت اعتقاد قلبی دارند.
وی با اشاره به اینکه فرزندان ایثارگران جزء سرمایه های ارزشی و بی بدیل جامعه هستند، افزود: مدیران و معلمان مدارس شاهد با همت و تخصص بالا فضای معنوی و عاری از هرگونه حاشیه را برای این قشر عزیز ایجاد می کنند.
قدوسی داشتن روحیه ایثار، تعهد، انگیزه، مهارت و تجربه را بخشی از ویژگی های مدیران و معلمان مدارس شاهد دانست و گفت: خدمت به یادگاران شهدا و فرزندان ایثارگران سعادت می خواهد.
وی ادامه داد: هیچ فردی با خواست و اراده خود برای خدمت رسانی به ایثارگران انتخاب نمی شود، مگر اینکه با واسطه شهدا در این جایگاه برگزیده شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب افزود: دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سنگر علم و دانش راه پدران خود را ادامه می دهند.
وی با تاکید بر اینکه شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی و نحوه ثبت نام در مدارس شاهد بر اساس اصول و قواعد بررسی می شود، افزود: در مدارس شاهد فرزندان ایثارگران ابتدا دارای اولویت هستند که لازم است شرایط ثبت نام دقیق و از طریق فضای مجازی و رسانه ها اطلاع رسانی شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب پایان جلسه به نقش و جایگاه مدیران مدارس شاهد در ارتقای سطح علمی و آموزشی اشاره کرد و گفت: مدیران شایسته و دلسوز می توانند بسیاری از مشکلات را با تدبیر رفع کنند و نقش موثر و تعیین کننده ای در تعلیم و تربیت دانش آموزان دارند.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان