در راستای تکریم ایثارگران صورت گرفت

توزیع 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۲
کد مطلب : ۳۳۶۸۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: در راستای تکریم از ایثارگران 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل اهدا شد.
توزیع 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان دوشنبه 29 اردیبهشت در مصاحبه با خبرنگار ایثار این استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: طی چند روز متوالی بسته های حمایتی در همه شهرستان های هرمزگان بین جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل و یا درآمد توزیع شد.
وی افزود: از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا علاوه بر راهنمایی های لازم برای پیشگیری از این بیماری که توسط بهداشت و درمان، روابط عمومی و سایر حوزه ها از طریق فضای مجازی، ارسال پیامک، تراکت، چاپ بنر و ... انجام شد، بسته‌های بهداشتی بین جانبازان ۷۰ درصد، ضایعه نخاعی، شیمیایی و ایثارگرانی که دارای بیماری صعب العلاج بودند، توزیع شد.
ناوکی با اشاره به اینکه رؤسای شهرستان های تابعه نیز همزمان با مرکز استان، در یک دیدار صمیمی با جانبازان زیر 25 درصد، بسته های حمایتی به آنها اهدا کردند، ادامه داد: تمامی دیدارها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در راستای تکریم از ایثارگران بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با بیان اینکه ارائه خدمت بهتر و بیشتر به جامعه ایثارگری نیازمند همت و مشارکت خیرین است، تصریح کرد: برای خدمت به ایثارگران باید ابتدا با خدا و شهدا پیمان خالصانه بست و سپس با تدبیر و انگیزه کافی در این زمینه تلاش کرد.
عطا ناوکی ضمن بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در اقتصاد و معیشت ایثارگران بی تاثیر نبوده است، گفت: تلاش کردیم با مشارکت نهادهایی نظیر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اداره کل اوقاف هرمزگان و اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران بسته های حمایتی را بین قشر آسیب پذیر توزیع کنیم که ان شاءالله این روند ادامه دارد.
وی بر ضرورت توجه مضاعف به ایثارگران تاکید کرد و افزود: در راستای تکریم از ایثارگران 400 بسته حمایتی به جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل و یا درآمد توزیع شد.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان