رئیس بنیاد میناب

جانبازان تمام لحظات عمر خود در میدان جانبازی هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶
کد مطلب : ۳۳۶۹۷۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: جانبازان تنها انسان هایی هستند که تا پایان عمر خود در میدانِ جهاد و ایثار می مانند.
جانبازان تمام لحظات عمر خود در میدان جانبازی هستند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرسول قدوسی سه شنبه 30 اردیبهشت، به دیدار جانبازان غلام هنری، محمود بازماندگان، سلیمان مدنی، علی ناصری، حبیب بهرامی، محمد رکولام، جعفر کبابی و قنبر فرجادی رفت و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ایثارگران با فداکاری که انجام می دهند، درسی برای ما به ویژه نسل جوان جامعه هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب ادامه داد: اگر با هدف معنوی در راستای خدمت رسانی به این عرصه حساس و ارزشمند گام برداریم، از برکت و نعمت عظیم برخوردار خواهیم بود.
قدوسی ضمن تجلیل از هشت ایثارگر این شهرستان افزود: در راستای تکریم ایثارگران، در روزهای آینده با جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل، دیدار انجام می شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رعایت پروتکل های بهداشتی در دیدار با ایثارگران را ضروری دانست و تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تقریباً در سه مرحله پک های بهداشتی شامل: ژل، دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی با رعایت کلیه موازین بهداشتی بین جانبازان 70 درصد، ضایعه نخاعی و شیمیایی توزیع شده است.
وی از برقراری حق معیشت 80 نفر ایثارگرِ مینابی خبر داد و گفت: انتظار می رود با توجه به شناسایی تمامی جانبازان زیر 25 درصد فاقد شغل، و پیگیری های انجام شده حق معیشت همه این عزیزان به زودی برقرار شود.
قدوسی جانبازان را لایق خدمت رسانی و توجه بیشتری دانست و بیان کرد: جانبازان تنها انسان هایی هستند که تمام لحظات عمر خود را در میدان جانبازی و جهاد سپری می کنند؛ به یقین پاداش و ارزش فداکاری و صبوری آنها کمتر از شهادت نیست.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان