مدیرکل بنیاد هرمزگان خبر داد

تجلیل از مجاهدان ایثارگر خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴
کد مطلب : ۳۳۷۰۲۶
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: به منظور تکریم از مجموعه پزشکی ایثارگران، از 23 کادر درمانی شاهد و ایثارگر بیمارستان شهید محمدی بندرعباس تجلیل شد.
تجلیل از مجاهدان ایثارگر خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان سه شنبه 30 اردیبهشت به اتفاق یوسف زرنگاری معاون تعاون و امور اجتماعی و محدثه درویشی مددکار این نهاد در سالن اجتماعات بیمارستان شهید محمدی بندرعباس حضور یافت و در نشست صمیمی با اعضا درمان ایثارگر، گفت: بی شک تمام کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، مجاهدان و ایثارگران حقیقت جو و راستین شناخته شده اند.
وی با اشاره به اینکه جان باختگان ایثارگر کادر درمان توسط مقام معظم رهبری شهید تلقی شدند، ادامه داد: این تفسیر نشان دهنده عظمت کار شما است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان افزود: با توجه به اینکه فرزندان شاهد و ایثارگر الگو و سرآمد محسوب می شوند، ثابت کردند چنین لقبی برازنده و شایسته آنها است.
وی با بیان اینکه انسان های ایثارگر هر لحظه و در هر نقطه ای که نیاز باشد با اعتقادات انقلابی گام برمی دارند، گفت: برای تحقق هدفی که ادامه دهنده راه پدران شهید و ایثارگرتان باشد به یک حرکت ارزشی احتیاج بود که با همت، صبر و تخصص امثال شما به مقصد رسید.
این مقام مسئول با تجلیل و قدردانی از 23 مجاهد و ایثارگر کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بیان کرد: امیدواریم در این ماموریت خطیر با اتکا به پروردگار، توسل به روح شهدا و بهره مندی از تفکر ولایت مدار جانبازان و آزادگان پیروز باشید.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان