کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب تحقق اهداف سازمانی می شود

31 ارديبهشت 1399 ساعت 10:27

جلسه ارزیابی عملکرد فعالیتهای بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با حضور مدیرکل بنیاد، معاونین و اعضای ستادی برگزار شد.


به گزارش ایثار واحد کردستان، جلسه ارزیابی عملکرد فعالیتهای بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با حضور مدیرکل بنیاد، معاونین و اعضای ستادی با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌های تحول اداری برگزار شد و وضعیت شاخص های عمومی و اختصاصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
 
در ابتدای این جلسه رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با تاکید بر ضرورت ارزیابی فرآیندها و عملکردها در سازمان ها و ادارات اظهار کرد: هر سازمانی به منظور آگاهی از بازخورد عملکردها و فعالیت‌های خود به خصوص در محیط های پیچیده و پویا نیازمند ارزیابی است.
 
وی افزود: ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب اطمینان از تحقق اهداف سازمانی بوده و فقدان وجود نظام ارزیابی و کنترل در یک سیستم منجر به عدم برقراری ارتباط با محیط های درون و برون سازمانی خواهد شد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بر ارتقاء عملکرد این اداره در سال جاری تاکید کرد و گفت: سطح و گستردگی ارزیابی شاخص‌ها می‌تواند یکی از نکات مهم در راستای ارتقاء سطح فعالیت‌ها و اقدامات لازم باشد.
 
نجفی در ادامه به بررسی اقدامات انجام شده و همچنین رفع نقاط ضعف در شاخص های عمومی و اختصاصی این اداره در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ پرداخت.
 
در پایان جلسه هر یک از اعضای ستاد نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص ارزیابی عملکرد سال  گذشته ارایه دادند


کد مطلب: 337040

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/337040/ارزیابی-عملکرد-فعالیت-ها-موجب-تحقق-اهداف-سازمانی-می-شود

ايثار
  http://www.isaar.ir