در راستای تکریم ایثارگران:

از آزادگان شهرستان ایرانشهر تجلیل شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۳۳۷۲۰۲
در راستای تکریم و تجلیل از ایثارگران و رشادت های آنان، از آزادگان شهرستان ایرانشهر تجلیل و تقدیر شد.
از آزادگان شهرستان ایرانشهر تجلیل شد
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به منظور تقدیر و تجلیل از ایثارگران و رشادت های ایشان، جلسه دیدار و دلجویی از جانبازان و آزادگان با حضور رییس بنیاد ایرانشهر، نماینده موسسه پیام آزادگان و تعدادی از آزادگان در محل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایرانشهر در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: متاسفانه با شیوع بیماری کرونا بسیاری از جانبازان و آزادگان عزیز که در شغل های آزاد مشغول به کار بودند، دچار مشکلات عدیده ای شدند و در کسب کار این عزیزان وقفه ایجاد شده و وظیفه ما این است که تا جایی که بتوانیم این عزیزان را یاری کنیم تا بخشی از مشکلات آن ها برطرف و حل گردد.
احمدعلی رمرودی جوان افزود: صبر و استقامت جانبازان و آزادگان ما ستودنی است و این عزیزان نشان دادند که در همه برهه از زمان در برابر مشکلات ایستادگی کردند.
بزمانی جانباز و آزاده سرافراز شهرستان ایرانشهر و نماینده موسسه پیام آزادگان این شهرستان در این دیدار گفت: آزادگان در زمان اسارت مشقت های زیادی را پشت سر گذاشتند و در دوران سخت اسارت دچار آسیب های روحی و جسمی فراوانی شدند و شجاعت آنان بی مانند است و مردم و جامعه باید قدردان این عزیزان باشند و یاد و نام آن ها همیشه زنده بماند.
در پایان این دیدار از 6 آزاده سرافراز شهرستان ایرانشهر تجلیل و قدردانی شد.
یادآور می شود شهرستان ایرانشهر ۱۵۷ شهید، ۲۶۷ جانباز و ۳۶ آزاده سرافراز را تقدین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای خبر/
عاطفه شهرکی/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان ایرانشهر
تنظیم: مهدیه معظمی