رئیس بنیاد میناب

ایثارگران طلایه داران آموزه های قرآنی هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
کد مطلب : ۳۳۷۲۲۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: ایثارگران طلایه داران ترویج فرهنگ و آموزه های قرآنی هستند.
ایثارگران طلایه داران آموزه های قرآنی هستند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرسول قدوسی پنج شنبه یکم خرداد در جلسه ای که با اسحق فاضلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان داشت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: بنیاد به دنبال تعامل بیشتر در اجرای برنامه های مذهبی و معنوی است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب ضمن بیان اینکه ایثارگران می توانند از یکم تیر با معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران، در موسسه ها و کانون های قرآنی تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی میناب به صورت رایگان ثبت نام کنند، تصریح کرد: فعالیت های مذهبی در راستای غنی سازی اوقات فراغت انجام می شود.
وی ساخت و تهیه نرم افزار چندرسانه ای شهدای روحانی را در دستور کار این نهاد دانست و افزود: با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه، طی سه ماه آینده به پایان می رسد.
وی در بُعد علمی و معنوی اشاره ای به برگزاری جلسات پاسخ به شبهات دینی دانش آموزان مدارس شاهد کرد و گفت: برای اجرای این فعالیت مهم هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش جهت آماده سازی مدارس انجام شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب ادامه داد: از اساتید برجسته و مجرب سازمان تبلیغات اسلامی در برگزاری جلسات مورد نظر استفاده می شود.
این مقام مسئول ضمن بیان اینکه کلاس های آموزشی قرآن در زمینه روانخوانی، ترتیل، صوت، تجوید و مفاهیم در تابستان به صورت حضوری و با هدف رفع اشکال برگزار می شود، گفت: ایثارگران طلایه داران ترویج فرهنگ و آموزه های قرآنی هستند.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان