کنگره ملی نکوداشت فاتحان خرمشهر و ایثارگران عرصه سلامت در کردستان برگزار شد

تاریخ انتشارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۳۳۷۵۱۱
سیزدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران، نکوداشت فاتحان خرمشهر و ایثارگران عرصه سلامت و خبر از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور در کردستان برگزار شد.
کنگره ملی نکوداشت فاتحان خرمشهر و ایثارگران عرصه سلامت در کردستان برگزار شد
به گزارش ایثار واحد کردستان، همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و در سیزدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران ویژه فاتحان خرمشهر و ایثارگران عرصه سلامت و خبر، از خانواده شهید «عصمت الله کرمی» از شهدای معظم فتح خرمشهر و «مهرداد یوسفی» به نمایندگی از اصحاب رسانه تجلیل شد.

در این کنگره ضمن قرائت پیام رئیس جمهور به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، قائم مقام وزیر بهداشت از جهادگران عرصه سلامت در روزهای شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد.

در سیزدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران به صورت ویژه از ۳۶ پزشک، پرستار، فاتحین خرمشهر و خبرنگار در کل کشور قدردانی شد و در سنندج نیز از خانواده شهید «عصمت الله کرمی» از شهدای معظم فتح خرمشهر و «مهرداد یوسفی» به نمایندگی از اصحاب رسانه در این آیین تجلیل به عمل آمد.

همچنین در این کنگره از نمایشگاه عکس سردار دل‌ها به‌عنوان یکی از فرماندهان بزرگ دوران دفاع مقدس و عملیات فتح خرمشهر به‌صورت مجازی رونمایی شد.

این همایش به منظور پاسداشت سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی روز شنبه همزمان با سراسر کشور به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید و در سنندج نیز با حضور امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان برگزار شد.

این کنگره هر ساله به مناسبت فرارسیدن سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور مسئولین استانی و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در سراسر کشور برگزار می‌شود که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد.