مدیر کل بنیاد هرمزگان:

توزیع بسته های معیشتی بین ایثارگران هرمزگان ادامه دارد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۴
کد مطلب : ۳۳۷۷۷۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون طی چند مرحله کمک های مواسات به ایثارگران این استان اهدا شده است.
توزیع بسته های معیشتی بین ایثارگران هرمزگان ادامه دارد
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی چهارشنبه 7 خرداد در حاشیه دیدار با ایثارگران شهرستان بندرعباس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا سعی شده با حفظ کرامت ایثارگران از طریق تماس تلفنی مشکلات این عزیزان پیگیری و بررسی شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و عدم انتقال بیماری از کارکنان بنیاد به ایثارگران را مورد تاکید قرار داد و افزود: با توجه به اینکه در شرایط حساس قرار داریم به منظور حمایت از جامعه ایثارگری، بیش از 600 بسته کمک معیشتی بین ایثارگران هرمزگانی توزیع شده است.
ناوکی با اشاره به اینکه تهیه و توزیع بسته های معیشتی همچنان ادامه دارد، گفت: این کمک های مؤمنانه با مشارکت نهادهایی نظیر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اداره کل اوقاف و سپاه پاسداران هرمزگان تهیه شده است.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: تعطیلی های اخیر باعث آسیب رساندن به مشاغل برخی از ایثارگران شده است که امیدواریم بتوانیم با این کمک مومنانه بخش کوچکی از مشکلات ایثارگران را مرتفع کنیم.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/ 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان