رئیس بنیاد بندرعباس خبر داد

تجلیل از 120 ایثارگر بندرعباسی به مناسبت سوم خرداد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب : ۳۳۷۷۹۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس گفت: به مناسبت سوم خرداد با 120 ایثارگر بندرعباسی دیدار و از رشادت های این عزیزان تجلیل شد.
تجلیل از 120 ایثارگر بندرعباسی به مناسبت سوم خرداد
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام فتح آبادی چهارشنبه 7 خرداد در مصاحبه با خبرنگار ایثار این استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان همزمان با سالروز فتح خرمشهر آغاز شد که تاکنون با ایثارگران محله چاهستانی، نایبند شمالی و ... دیدار به عمل آمده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس با اشاره به اینکه دیدارها به اتفاق عطا ناوکی مدیر کل و ابراهیم راژ رئیس اداره حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان صورت گرفته است، افزود: شیوع ویروس کرونا مشکلات معیشتی برای همه جامعه، و البته اقشار کم درآمد به وجود آورده است که در بین جامعه ایثارگری نیز بی تاثیر نبوده است.
فتح آبادی دیدار و دلجویی از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان را در این شرایط ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی دانست و ادامه داد: اطلاع رسانی و اهدا اقلام بهداشتی جهت پیشگیری از بیماری کرونا بخشی از فعالیت های این نهاد بوده است که با همت و تلاش بهداشت و درمان و سایر حوزه ها انجام شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای جویا شدن احوال و مشکلات ایثارگران از زمان شیوع ویروس کرونا تماس تلفنی با ایثارگران برقرار شده است، ادامه داد: در این شرایط حساس یکی از روش های موثر برای ارتباط با ایثارگران تماس تلفنی است که باعث جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ائتلاف وقت می شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندرعباس ضمن بیان اینکه دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در روزهای آینده نیز ادامه دارد، گفت: از سوم تا هفتم خرداد ضمن دیدار با ایثارگران محله چاهستانی، نایبند شمالی و ... قریب به 120 بسته معیشتی بین این عزیزان توزیع شده است.
گفتنی است؛ شهرستان بندرعباس 645 شهید، 1800 جانباز و 175 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان