>> ایثاراجتماعی لازمه جامعه امروزیست | ايثار
رئیس بنیاد تربت جام

ایثاراجتماعی لازمه جامعه امروزیست

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب : ۳۳۸۱۱۷
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان تربت جام گفت: ایثار اجتماعی لازمه جامعه امروزیست که در قالب رزمایش همدلی شکل گرفته است.
ایثاراجتماعی لازمه جامعه امروزیست
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نصرالله مهدوی یک شنبه 11 خرداد در حاشیه اهدای بسته های معیشتی به ایثارگران آسیب دیده از بیماری کرونا گفت: سبک زندگی شهدا، نشان می دهد، این افراد در کنار ساده زیستی عاشق کمک به دیگران بوده اند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت جام گفت: شهدا انسان هایی بودند که در هر شرایطی تا حد توان به دیگران کمک می کردند و این تفکر باید در جامعه ترویج شود.
وی با بیان اینکه در شرایط امروزی بیماری کرونا به تمامی کسب و کارها آسیب زده است، ایثار اجتماعی لازمه جامعه است، افزود: در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه، تعداد یکصد بسته حمایتی سبد کالا شامل حبوبات، روغن، برنج، ماکارونی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشارکت آستان قدس رضوی تهیه و توزیع شده است.
رئیس بنیاد تربت جام ادامه داد: این بسته ها در بین ایثارگران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا توزیع شده است و ارزش ریالی هر یک از بسته های حمایتی غذایی حدود سه میلیون ریال است که توسط همکاران خدوم بنیاد و معتمدین معین بسته بندی و توزیع شد.
گفتنی است؛ شهرستان تربت جام که در فاصله 156کیلومتری مشهد قرار دارد، 452 شهید، یک هزارو 274جانباز و 88 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/