رئیس بنیاد حاجی آباد خبر داد

توزیع 116 بسته کمک معیشتی بین ایثارگران حاجی آباد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب : ۳۳۸۱۲۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: ضمن دیدار با 116 خانواده شهید، جانباز و آزاده بسته های کمک معیشتی به آنها اهدا شد.
توزیع 116 بسته کمک معیشتی بین ایثارگران حاجی آباد
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی دوشنبه 12 خرداد در گفتگو با خبرنگار ایثار استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، عنوان کرد: کمک به ایثارگرانی که به خاطر ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی و معیشتی شده اند، ضروری است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان دیدار با ایثارگران، ادامه داد: کارکنان این نهاد فاصله گذاری اجتماعی را در محیط کار و در منزل ایثارگران به طور کامل رعایت می کنند تا باعث انتقال ویروس به جامعه هدف نشوند.
وی تعداد جانبازان زیر 25 درصد حاجی آباد را 61 نفر اعلام کرد و افزود: با برقراری مستمری هفت نفر دیگر از جانبازان زیر 25 درصد در ابتدای امسال، همه جانبازان فاقد شغل این شهرستان، حقوق ماهیانه دریافت می کنند.
شهبازی از توزیع 98 بسته بهداشتی میان ایثارگران این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در این شرایط سخت و حساس ارتباط با ایثارگران از طریق فضای مجازی و تماس های تلفنی نسبت به گذشته افزایش داشته است.
وی افزود: در راستای تکریم و تجلیل از مقام شامخ ایثارگران، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 116 بسته حمایتی با مشارکت بنیاد علوی، سپاه پاسداران و ... تهیه و به ایثارگران آسیب پذیر اهدا شده است.
 
 گفتنی است؛ شهرستان حاجی آباد در 165 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که 118 شهید، 130 جانباز و 17 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان