کارکنان بنیاد باید خدمت‌رسان و مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : ۳۳۸۱۹۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تاکید بر اینکه کارکنان بنیاد باید قدر جایگاه خود را بدانند، گفت: کارکنان بنیاد علاوه بر ارائه خدمت به جامعه معزز ایثارگری، مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
کارکنان بنیاد باید خدمت‌رسان و مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز یکشنبه ۱۱ خردادماه در جمع کارکنان بنیاد دره شهر، بار مسئولیت خدمت در بنیاد را سنگین برشمرد و گفت: فضای بنیاد شهید و امور ایثارگران آکنده از معنویت است چرا که این سازمان منتسب به شهدا است. عطر یاد و نام آنان در این سازمان جاری و قطعا این معنویت به برکت شهدا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در رفتار ما با جامعه هدف نمایان باشد و نوع برقراری ارتباط ما با این قشر عزیز نیز باید توأم با این روحیه باشد؛ از این رو کارکنان بنیاد علاوه بر ارائه خدمت به جامعه معزز ایثارگری، مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
تولیده با تاکید بر لزوم مراقبت از این موهبت الهی، تصریح کرد: کارکنان بنیاد به عنوان خادمان شهدا، باید قدر این موقعیت و جایگاه خود را بدانند. ما به شهدا خدمت می‌کنیم و باید سیره آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، بطوریکه هر یک از کارکنان این سازمان در جامعه الگو و اسوه باشند.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات «علی محمد تابانی» در دوران تصدی مسئولیت تقدیر و «کرم فرجی» به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر منصوب شد.
انتهای پیام/