آرمان شهدا، آرمان امام راحل بود

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۳۸۲۰۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی اظهار داشت: آرمان شهدا، آرمان امام راحل بوده است و امروز خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه خود می‌دانند از آرمان‌های امام راحل پاسداری کنند و در بین جوانان انتقال دهند.
آرمان شهدا، آرمان امام راحل بود
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در آستانه فرا رسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب و عزای عمومی به مناسبت شهدای این روز در تظاهرات سال ۱۳۴۲ گفت: امام راحل فقط با نظام سلطنتی پهلوی مبارزه نکرد، بلکه او در برابر تفکرات استعماری در ایران اسلامی قیام کرد و قیام مردم در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نخستین گام های انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بود.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در همه حال، روحیه انقلابی خود را حفظ کرده‌اند، اظهار داشت: آرمان شهدا، آرمان امام راحل بوده است و امروز خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه خود می‌دانند از آرمان‌های امام راحل پاسداری کنند و در بین جوانان انتقال دهند.
وی افزود: جانبازان و آزادگان در این میان سهم سنگین‌تری دارند. اینان باید چهره منافقان را به جوانان نشان داده و با بصیرت افزایی، فرزندان انقلابی برای آینده ایران اسلامی تربیت کنند.
انتهای پیام/