خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب : ۳۳۸۳۰۰
مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با بیان اینکه تربیت صحیح و مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت، از شاخصه‌های مدارس شاهد است، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی این نظام هستند و تلاش برای بهبود سطح کیفیت آموزشی این عزیزان وظیفه مسئولان است.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در نشست ستاد شاهد با بیان اینکه تربیت صحیح و مبتنی بر فرهنگ ایثار و شهادت، از شاخصه‌های مدارس شاهد است، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی این نظام هستند و تلاش برای بهبود سطح کیفیت آموزشی این عزیزان وظیفه مسئولان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن قدردانی از زحمات رییس آموزش و پرورش استان و معلمان اظهار کرد: شهدا، آزادگان و جانبازان گل‌های همیشه جاوید جامعه هستند و ارائه خدمات آموزشی، تحصیلی و تربیتی در خور شأن فرزندان این عزیزان، فرصت مناسبی برای تجلیل از ایثارگری‌های آنان است.
در حاشیه جلسه ستاد شاهد استان، از «سیده پانیذ اجاق زاده» دانش آموز آموزشگاه نورالزهرا (س) ارومیه که رتبه اول پایه دهم رشته علوم تجربی دوره متوسطه دوم را در چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار کسب کرده است،  تقدیر شد.
انتهای پیام/