مدیر کل بنیاد هرمزگان:

مهارت آموزی لازمه مؤفقیت فرزندان شاهد و ایثارگر است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۸
کد مطلب : ۳۳۸۸۲۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر برای مؤفقیت های بیشتر نیازمند مهارت آموزی هستند.
مهارت آموزی لازمه مؤفقیت فرزندان شاهد و ایثارگر است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی یک شنبه 18 خرداد در دیدار با خانواده شهید «ابراهیم جعفری» در شهرستان بندرعباس، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: یکی از اهداف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران، تقویت جامعه شاهد و ایثارگر در زمینه های مختلف آموزشی است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان افزود: البته ایثارگران نسبت به سایر افراد جامعه با اراده قوی، خلاقیت، مهارت، دانش و هدف های بلندی که دارند، به عنوان یک الگو می درخشند.
ناوکی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات بیشتر به دنبال ایجاد شرایط مطلوب تری است، عنوان کرد: این قشر در راستای حفظ و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی رنج و زحمت فراوان کشیده است، به همین دلیل برای نگهداری و پیشرفت انقلاب ارزش زیادی قائل خواهد بود.
وی مهارت آموزی را لازمه مؤفقیت فرزندان شاهد و ایثارگر دانست و تصریح کرد: باید این عزیزان مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرند تا اگر کمبودهایی در این زمینه وجود دارد، رفع شود.
گفتنی است؛ شهید ابراهیم جعفری یکم فروردین 1333 در شهرستان حاجی آباد چشم گشود و 10 اردیبهشت 1361 در عملیات بیت المقدس بر اثر اصابت گلوله در کرخه شربت شهادت نوشید.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان