تابلو تصاویر 36 شهید در بخش قلعه چای نصب شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب : ۳۳۸۸۷۷
بخشدار بخش قلعه چای عجب‌شیر از نصب تصاویر 36 شهید بخش قلعه چای خبر داد، و گفت: طرح جایگزینی تابلوهای جدید مزین به تصاویر شهدا باهدف یکسان‌سازی تابلوهای عکس شهید با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در سطح بخش اجرا می‌شود.
تابلو تصاویر 36 شهید در بخش قلعه چای  نصب شد
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر علی امانی بخشدار قلعه چای گفت: طرح جایگزینی تابلوهای جدید مزین به تصاویر شهدا باهدف یکسان‌سازی تابلوهای عکس شهید با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در سطح بخش اجرا می‌شود.
وی با اشاره به دلایل اجرای این طرح گفت: خیلی از خانواده‌های شهدا به بنیاد مراجعه می‌کردند که تصاویر فرزندان شهید ما در ورودی روستا نیست و نسبت به این موضوع ابراز نارضایتی می‌کردند.
امانی افزود: از طرف دیگر تابلوهای قدیمی تصاویر شهدا هر دوره با اندازه‌های مختلفی نصب می‌شد، این موضوع نیز موجب آشفتگی بصری در ورودی روستاها شده بود، برای رفع این مشکلات بخشداری قلعه چای با برگزاری جلسات مختلف با بنیاد، تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کرد.
این مسئول افزود: طی این قرارداد بخشداری قلعه چای با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر تعویض تصاویر تابلوهای شهدا در سطح بخش قلعه چای را در دستور کار قرار داد .
وی اجرای جایگزینی تابلوهای جدید مزین به تصاویر شهید را ازجمله برنامه‌های فرهنگی بخشداری عنوان و بیان کرد: این طرح در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و احساس غرور در بین قشرهای مختلف مردم به‌ویژه جوانان مؤثر خواهد بود.
انتهای پیام