دشمنان با ترور، نمی‌توانند راه شهید فخری‌زاده‌ها را متوقف کنند

تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : ۳۳۹۰۷۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ضمن محکومیت ترور شهید فخری‌زاده، گفت: دشمنان ملت ایران بدانند با ترور شخصیت‌های برجسته کشور نمی‌توانند پیشرفت‌های علمی ایران و راه شهیدانی همچون فخری‌زاده‌ها را متوقف کنند.
دشمنان با ترور، نمی‌توانند راه شهید فخری‌زاده‌ها را متوقف کنند
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در جلسه شورای معاونین با اشاره به ترور شهید محسن فخری‌زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: ترور ناجوانمردانه این شخصیت برجسته علمی، نشان داد که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز چشم دیدن پیشرفت کشورهای مستقل را ندارند.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با محکومیت ترور شهید فخری‌زاده، افزود: انتظار می‌رود مجامع بین‌المللی در مقابل این اقدام اسکتبار جهانی سکوت نکرده و به وظایف قانونی که خودشان آن‌ها را وضع کرده‌اند، عمل کنند. گرچه اگر این ترور در کشورهای غربی اتفاق می‌افتاد بلافاصله ورود می‌کردند و ده‌ها قطعنامه و بیانیه از سوی آنان صادر می‌شد.
حقایق‌پور با بیان اینکه همه مردم ایران از این حرکت مذبوحانه و کور تروریستی دشمنان نظام متاثر شدند، گفت: این دانشمند برجسته هسته‌ای، نه تنها در صنعت دفاعی همواره در فکر تامین آسایش و امنیت مردم بود، بلکه در مباحث غیر نظامی به ویژه تولید واکسن کرونا نیز در صف اول قدم برمی‌داشت.
وی ترور شخصیت‌های علمی و برجسته کشور را مهم‌ترین نشانه درستی راه جمهوری اسلامی دانست و افزود: دشمنان ملت ایران بدانند با انجام چنین اقداماتی نمی‌توانند پیشرفت‌های علمی کشور و راه شهیدانی همچون فخری‌زاده‌ها را متوقف کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده برای ادارات در هفته پیش‌رو، گفت: بنا به دستور ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا از جامعه هدف بنیاد درخواست داریم تا طی هفته جاری از مراجعه به ادارات دولتی خودداری کنند تا ان‌شاء‌الله شاهد قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس باشیم.
انتهای پیام/