مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان خبرداد:

تکمیل ساماندهی گلزار شهدای بندرعباس به مساعدت نیاز دارد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۳۳۹۲۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: برای تکمیل ساماندهی فاز سوم گلزار شهدای شهرستان بندرعباس، نیازمند جذب اعتبار و مساعدت هستیم.
تکمیل ساماندهی گلزار شهدای بندرعباس به مساعدت نیاز دارد
کدخبر: 1013937 // تاریخ پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۹
به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عطا ناوکی در نشست صمیمی با عزیزالله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، افزود: شهدا و ایثارگران آرامش، اقتدار و سربلندی برای ملت ایران به ارمغان آوردند، پس وظیفه همه مردم به ویژه مسئولان است که از این دستاورد پاسداری کنند.
وی با بیان اینکه اگر در مسیر شهدا حرکت کنیم، تمام لحظات عمر خود را با عطر شهید و شهادت خوشبو خواهیم کرد، اظهار داشت: سفارش شهدا به حفظ وحدتی است که سرشار از تقوای الهی و منویات ولی فقیه زمان باشد.
ناوکی ضمن اشاره به اینکه گلزار شهدا یکی از مکان های مقدس و مذهبی است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد، تصریح کرد: نگاه خالصانه، دلبستگی و ارادت قلبی مردم به قبور مطهر شهدا، نشانۀ خوب و دلیل محکمی بر این ادعا است.
وی در ادامه از همدلی و مساعدت مسئولان، به ویژه رؤسای کمیته برنامه ریزی در سال 99 تشکر کرد و گفت: در سنوات گذشته اعتباراتی برای ساماندهی گلزار شهدا تخصیص داده شد که تا حدودی به پیشرفت فیزیکی این پروژه کمک کرد، اما برای تکمیل آن به اعتبار و مساعدت بیشتری نیاز است.
در این نشست عزیزالله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس ضمن بیان اینکه شهدا و ایثارگران با جانفشانی های خویش، ریشه های انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، افزود: تمام تلاش خود را خواهم کرد که برای تکمیل ساماندهی گلزار شهدا اعتبار ویژه ای اختصاص داده شود.
گفتنی است؛ شهرستان بندرعباس 645 شهید، یک هزار و 800 جانباز و یک صد و 75 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.