کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مزارهای شهدا شناسنامه فرهنگی هر شهرستان هستند

24 خرداد 1399 ساعت 14:21

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر مزار شهدا را شناسنامه فرهنگی شهرستان دانست و خواستار اجرای وظایف هر یک از ادارات در قبال مزار شهدا شد.


به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر، بیست و چهارم خردادماه سال 99 در جلسه ساماندهی مزار شهدای بخش قلعه چای ضمن تشریح وظایف ادارات و دهیاری‌ها در خصوص مزار شهدا گفت: بر اساس بخشنامه‌های جاری، مزارهایی که توسط بنیاد بازسازی‌شده است، جهت نگهداری و درصورت نیاز به مرمت، تحویل دهیاری می‌شود.
وی افزود: طب قانون دهیاری ها به حفظ و حراست از مزارهای ساماندهی شده موظف و ادارات آب و برق نیز موظف به تأمین آب و روشنایی مزارها هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر مزار شهدا را شناسنامه فرهنگی شهرستان بیان کرد و خواستار اجرای وظایف هر یک از ادارات در قبال مزارهای مطهر شهدا شد.
علی امانی بخشدار قلعه چای در ادامه این جلسه گفت: امروز ما هر چه داريم از شهيدان و فرهنگ ايثار و شهادت است و ساماندهی گلزار شهدا نمونه‌ای بارز از مصادیق تکريم شهدا است.
وی ضمن بیان اهمیت جایگاه شهدا و لزوم توجه بیشتر به شهدای گران‌قدر افزود: جایگاه شهدا نباید فقط لفظی باشد، بلکه باید جایگاه شهدا حفظ و ارزش گذاری شود.
در این جلسه مزارهای شهدایی که توسط بنیاد در سنوات گذشته بازسازی‌ و ساماندهی شده بود، تحویل دهیاران محترم گردید.
انتهای پیام


کد مطلب: 339275

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/339275/مزارهای-شهدا-شناسنامه-فرهنگی-شهرستان-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir